Podjela svjedodžbi, priznanja, pohvalnica i nagrada na kraju školske godine 2016./2017.
Autor: Administrator , 3. 7. 2017.

U petak, 30. lipnja 2017. godine održana je svečana podjela svjedodžbi, priznanja, pohvalnica i nagrada učenicima naše škole.
U generaciji od četrdeset i dva  osmaša, njih osmero postiglo je odličan uspjeh tijekom osam godina školovanja.
To su: Viktor Hip, Dora Jamnik, Tamara Valek, Klara Ivančić, Jana Škrinjar, Lana Golubić, Magdalena Cestar i  Ivona Lazar.

Ravnateljica škole Nevenka Turščak im je čestitala i poželjela puno uspjeha prilikom upisa u srednje škole.
Tim je učenicima Općina Cestica poklonila vrijednu knjigu koju im je uručio načelnik Mirko Korotaj istaknuvši važnu ulogu obrazovanja i učitelja, kojima je na kraju još jednom zahvalio.

Knjigom su nagrađeni i svi učenici koji su sudjelovali na županijskim razinama natjecanja, a to su: Dora Jamnik (prvo mjesto na županijskoj razini  Natjecanja iz povijesti), Petra Cestar (drugo mjesto na županijskoj razini Natjecanja iz hrvatskog jezika), Izidora Obadić (treće mjesto na županijskoj razini  Natjecanja  iz hrvatskog jezika), Karlo Levanić, Nera Mumlek, Vlatka Đurman, Manuela Kostanjevec, Ana Mihin, Jana Škrinjar, Antonela Furjan, Vida Kelić, Julija Banfić, Lea Rugani, Lovro Korotaj, Ana Daljevec, Pero Borak, Lana Krajnc, Lana Golubić, Lorena Kolmačić i Manuela Hip.

Učenice Antonela Furjan, Lana Krajnc i Nera Mumlek nagrađene su za sudjelovanje na Državnom natjecanju Čitanjem od zvijezda.

Sara Kolar predstavljala je našu školu na obilježavanju Dana hrvatskoga jezika i 50. obljetnice Deklaracije o nazivu i položaju hrvatskoga jezika u OŠ Smiljevac Zadar te  je i ona nagrađena knjigom.

Čestitamo svim nagrađenim učenicima i njihovim mentorima te im želimo dugo i toplo ljeto!