« Ožujak 2024 »

Ukupno: 1019849
Kreće 9. državno natjecanje u poznavanju prometnih propisa
Autor: Administrator , 19. 10. 2017.

U nedjelju 1.10.2017. točno u podne kreće deveto po redu državno natjecanje svih učenika osnovnih škola i svih osnovnih škola iz Republike Hrvatske u poznavanju prometnih propisa ovdje na Prometnoj Učilici. Natjecanje obuhvaća korištenje Prometne Učilice te se boduje pregled poučnih sadržaja, uspješnost u rješavanju vježbi te postignuće na 4 od 10 ispita koja zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.
19.10.2017. na rasporedu je prvi ispit.

Za sudjelovanje u natjecanju učenici trebaju imati AAI@EduHR korisničke podatke koje su već dobili ili mogu dobiti u svojoj školi. Natjecati se mogu i učenici koji su se samostalno registrirali na stranicama Prometne Učilice, a čije su podatke pregledali i verificirali učitelji iz njihovih škola.
Najtecanje je organizirano u tri kategorije:

• pojedinačno natjecanje učenika po uzrastima
  • natjecanje razrednih odjeljenja i njihovih voditelja
  • natjecanje škola

Novost je da se na natjecanje u kategoriji razredna odjeljenja i škole uključuju i roditelji, koji će svojim znajem i bodovima pridonijeti uspjehu razreda i škole svojeg djeteta.
Natjecanje traje do 30. studenoga 2017. (do 12:00 sati), a najuspješniji učenici, razredno odjeljenje i njihov voditelj te 3 najsupješnije škole osvojit će vrijedne nagrade.
Nagrade osvajaju učenici i to za osvojeno prvo do petog mjesta po razredu (uzrastu) osnovne škole, najuspješniji razred u Republici Hrvatskoj i njegov voditelj  te tri najuspješnije škole. Ukupno će biti dodijeljeno 45 nagrada.

Nagrade za učenike od  1. do 8. razreda (nagrade dobivaju najboljih pet učenika prvih, drugih,…,osmih razreda):

• 1. mjesto: smartphone
  • 2. mjesto: role
  • 3. mjesto: vR naočale
  • 4. mjesto: sportski ruksak
  • 5. mjesto: eksterna baterija za mobitel

Nagrada za nauspješniji razred (i njihove prijatelje):

• jednodnevni izlet po izboru

Nagrada za voditelja najuspješnijeg razreda:

• tablet PC

Nagrade za 3 najuspješnije škole:

• laptop

Uključite se odmah. Uz malo znanja o prometnim propisima i prometnoj kulturi osvojite nagrade.

Linkovi:
- PRAVILA NATJECANJA