Projekt razmjene udžbenika
Autor: Administrator , 4. 6. 2018.

I ove godine nastavljamo s provedbom projekta  besplatne razmjene udžbenika koji je pokrenula Varaždinska županija. Učenici će tako imati mogućnost vratiti svoje stare udžbenike te dobiti udžbenike za sljedeću školsku godinu. Napominjemo da će učenici dobiti rabljene udžbenike. Da biste sudjelovali u projektu, potrebno je vratiti SVE udžbenike. Sve roditelje koji se nisu uključili u razmjenu udžbenika pozivamo da to učine ove godine, a suglasnosti mogu preuzeti kod razrednika. Popis za nabavu ostalog nastavnog materijala bit će objavljen na web stranici škole.

Zbog eksperimentalne provedbe kurikularne reforme „Škola za život“ svi učenici prvih i petih razreda dobit će sve udžbenike i radne bilježnice, a svi učenici sedmih razreda samo udžbenike i radne bilježnice iz kemije, biologije i fizike. Isto tako učenici sedmih razreda koji su u razmjeni, ostale će udžbenike dobiti u projektu Varaždinske županije, a radne bilježnice od Općine dobivaju svi učenici.

Popis udžbenika i radnih bilježnica bit će naknadno objavljen (kada završi izbor istih).