Mala proljetna škola tehničkih aktivnosti
Autor: Administrator , 23. 4. 2014.

Za osvojeno 3. mjesto na Državnom natjecanju iz tehničke kulture Hrvatska zajednica tehničke kulture poklonila mi je 5 dana u Maloj proljetnoj školi tehničke kulture koja se održava u Nacionalnom centru tehničke kulture u Kraljevici.  Našu je školu  predstavljao i Filip Hercog, učenik 6. c razreda. Škola je trajala od 13. do 18. travnja 2014.

Bili smo podijeljeni u 3 grupe: MODELARSTVO, ROBOTIKA A i ROBOTIKA B SKUPINA.  Filip je bio u grupi ROBOTIKA B, a ja u MODELARSTVU. Proljetna je škola ove godine okupila  32 učenika iz cijele Hrvatske. Bili smo smješteni u hotelu Kraljevica. Mi, modelari, prolazili smo kroz 4 radionice: modelarstvo, automatika, orijentacija i komunikacija te fotografija. Filip je bio u sljedećim radionicama: elektronika i automatika, orijentacija i komunikacija te robotika. Navečer smo imali zabavni dio programa (karaoke, ples, x –box, igru s balonima i filmsku večer). Svi smo se super proveli. Ovim  programom   omogućeno nam je stjecanje novih znanja i vještina. Upoznali smo mnogo novih prijatelja te želimo i ostalim učenicima slično iskustvo.

Lorena Lazar, 7. b

Slijepa karta je pred nama. Hm, kako do cilja? Trebamo malo počinka.

Svi se trudimo zalemiti.

Pokušavam uloviti neku dobru fotografiju, ali mi vjetar neda.

Otvorenje!

Uspjela sam izrezati svoje ime iz drveta.

Zabava! Pazi svoj balon!

Automatika! Matija, Sandra i ja.

Brusi, lijepi…

Evo i Filipa.

Gdje smo? Kamo idemo?

Filip i njegova grupa.

Oh, našla sam antenu! Pobjeda je naša!

Domagoj i ja proučavamo antenu.

Moj završni rad Male proljetne škole