Na Dan učitelja, učitelji upoznali „Čudo u Poskokovoj Dragi“
Autor: Administrator , 10. 10. 2011.

Kako bi obilježili svoj dan, učitelji su nakon završetka nastave, 5. listopada, krenuli put Zagreba. Po dolasku u glavni grad Hrvatske, pronašli su okrjepu te nekoliko sati iskoristili za ugodnu šetnju gradom. Kako znamo da šećer dolazi na kraju, tako je ovoga  puta komedija  „Čudo u Poskokovoj Dragi“ zašećerila posjet Zagrebu.

Kazališne daske poznatog Kerempuha prepune poznatih domaćih glumaca, nevjerojatna priča o Jozi Poskoku i njegovoj četvorici sinova zarobljenih u prostoru Zagore, na urnebesno su duhovit način učitelje nasmijale do suza. Napomenimo da je ovo komično kazališno djelo nastalo prema istoimenom romanu Ante Tomića, pa iako niste imali priliku uživati u predstavi, svakako biste se čitajući roman mogli uživjeti u priču.

Redatelj: Krešimir Dolenčić

Scenografija i kostimografija: Valentina Crnković i Igor Kordej

Glumci: Željko Königsknecht, Vedran Mlikota, Mario Mirković, Boris Mirković, Luka Petrušić, Ana Maras, Borko Perić, Hrvoje Kečkeš, Antun Tudić, Jadranka Elezović, Edo Vujić, Ivan Đuričić, Anita Matić Delić i ostali.

uč. Željka Dugi