Posjet Molitveno-pjevačkoj grupi „Anđelići“
Autor: Administrator , 25. 11. 2011.

Izvanškolska  aktivnost u kojoj sudjeluju pojedini učenici naše škole Molitveno-pjevačka grupa Anđelići u župi  Radovec djeluje već 5 godina pod vodstvom gospođe Nadice Levanić. Osim nastupa na Božićnim koncertima nastupali su na festivalu Stepinčeve note u Koprivnici, koncertima u župi Sv. Đurđ  i Varaždinskoj katedrali. Česti su gosti na duhovnim obnovama u kući susreta „Tabor“ u Samoboru, na druženjima sestara Uršulinka, a sudjeluju i u grupi „Frama“ kod varaždinskih Franjevaca. Jednom godišnje hodočaste i u Mariju Bistricu. Ovoga ljeta posjetili su i zajednicu „Černakolo“.

sl.1 Na duhovnoj obnovi u Taboru naši su se članovi upoznali s Ninom Badrić

Trenutno pripremaju Božićni koncert, a uvježbava ih učiteljica Gordana Kos Kolar.
Osim što pjevaju, neki članovi čitaju i ministriraju na misama.
U grupi ih je šesnaestero, a svatko tko želi steći nove prijatelje i biti obogaćen novim iskustvima slobodno se može pridružiti. Kod njih  nema nikakvih pravila, u toj  grupi  vlada samo ljubav. Probe se održavaju svakoga petka od 16:00 do 18:00 sati u Župnoj dvorani Radovec.
Čekamo vas!

sl.2  Fotografija prvog nastupa na Božićnom koncertu 2006. godine