Božićne SMS poruke
Autor: Administrator , 23. 12. 2011.

Želite nekoga razveseliti za Božić? Za vas smo odabrali nekoliko lijepih božićnih SMS poruka kojima to možete učiniti. smiley

Zvjezdano nebo noćas blista i svi slavimo Isusa Krista. Na nebu sjajni mjesec se zlati, Božji blagoslov neka Vas prati! S-R-E-T-A-N  B-O-Ž-I-Ć!

Ljubav i radost, nježnost i blagost, sreća i vedrina, osmijeh i toplina neka svega toga tebi i najmilijima ovaj Božić ima!

Kad Božić pokuca na vrata i spoje se kazaljke sata, neka ispune ti se sve želje, tugu neka otjera veselje... SRETAN BOŽIĆ!

U dalekom gradu u zimskoj noći Isus spasitelj otvori oči. Od radosti i sreće anđeli zapališe svijeće, a jedan od njih reče: Sretan Božić i mnogo sreće!

Kada anđeli upale Božićnu svijeću, to ti ja želim zdravlje i sreću. Tisuću zvijezda kad naprave pir, to ti ja želim ljubav i mir! SRETAN BOŽIĆ!

Srce ispunjeno toplinom, lice ožareno vedrinom, mir i dobro doma tvoga i sve najbolje za Božić želim ti iz srca svoga!

Kad ponoć odsvira ura svaka i tisuće čestitki poleti iz mraka, jedna velika želja plovi neka vam se ispune svi snovi. Sretan Božić!

Svaka minuta sretna ti bila, svaka ti se želja ispunila. Za blagdane neka te sreća prati, ljepše želje ne mogu ti dati. Sretan Božić!

U tijelu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, a u radu uspjeh, puno sreće i lijepih snova neka tebi donese Božić i godina Nova!

Ove božićne večeri tisuće čestitaka traže svoje putove kroz guste pahuljice snijega. Neka ova moja pronađe put do tebe i kaže ti : „Sretan Božić!“ umjesto mene!

Karmen Vujasinović, 8. b