OPROŠTAJ OD JOŠ JEDNE GENERACIJE UČENIKA
Autor: Administrator , 17. 6. 2013.

Za svakoga je završetak osmog razreda značajan događaj u životu.
Učenici završavaju svoje obavezno obrazovanje i opraštajući se od djetinjstva kreću u smjeru svojeg budućeg zanimanja. Oproštaj od osnovne škole je i oproštaj  od prijatelja koji kreću svojim putem, a isto tako i oproštaj od jednog vedrog, veselog i bezbrižnog životnog razdoblja.

fotografije

Evo kako je bilo 14. lipnja 2013., posljednjeg nastavnog dana osmaša u našoj školi !

Nakon velikog odmora svi su se učitelji i ostali djelatnici škole okupili u holu.
Već tradicionalno, osmaši za  posljednji dan nastave pripreme kraći program kroz koji su nas ove godine vodile  Elena Ivančić iz 8. c i Paula Mesek iz 8. a. Program su započeli   naši tamburaši.  Nakon njih  Paula Mesek  otpjevala je jednu  pjesmu.

Kroz  prezentacije koje su osmislili učenici, prisjetili smo se svih njihovih izleta i važnih događaja u školi. Obratila im se i ravnateljica naše škole, Nevenka Turščak te im zaželjela puno uspjeha i sreće u srednjoj školi. 8. b razred nasmijao nas je  igrokazom  kojim su pokazali kako je bilo na posljednjim satovima kemije. Učenica Marija Majhen odlično  je odglumila učitelja kemije Stipu Papića.

Naši su se osmaši na kraju  zahvalili svim učiteljima i  djelatnicima škole koji su uložili puno napora i truda kako bi ih naučili mnogočemu.

Na samom kraju Gibonnijevom  pjesmom Zlatne godine  svi su se osmaši oprostili od svojih vršnjaka, učitelja, škole...

Želimo im puno uspjeha u budućem školovanju!