Podjela svjedodžbi, priznanja i nagrada
Autor: Administrator , 17. 7. 2013.

U petak, 28. lipnja  2013. godine, podijeljene su  svjedodžbe učenicima od prvog do sedmog razreda, a osmaši su svjedodžbe dobili 26. lipnja zbog pravovremene prijave u srednje škole, koja se od ove godine odvija elektronskim putem.
Načelnik Općine Cestica
MirkoKorotaj iskoristio je tu prigodu kako bi uručio priznanja i nagrade učenicima koji su sudjelovali na školskim, županijskim i državnim natjecanjima.  U generaciji od šezdeset i šest osmaša, njih dvanaest je primilo vrijednu knjigu za odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom osam godina školovanja:

Monika Ivančić
     Paula Mesek
     Albina Korotaj
     Antonio Korotaj
     Teodora Gerbus
     Doroteja Golubić
     Matija Hrman
     Marija Majhen
     Elena Ivančić
     Petrik El Habbab
     Snježana Kokot
     Lora Kelić

Načelnik Mirko Korotaj čestitao je svima na postignutim rezultatima i uspjesima istaknuvši kako su naša djeca uzorni učenici i studenti što je  zasigurno zasluga i njihovih mentora, kojima je također uručio novčane nagrade za plasman  na županijska i državna natjecanja.
Ravnateljica škole
Nevenka Turščak zahvalila se načelniku na izuzetnoj suradnji i nesebičnoj podršci kroz cijelu godinu, te čestitala  svima  na postignutim uspjesima, a osmašima poželjela puno sreće prigodom e-upisa u srednje škole.